пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Перемога в очному турі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

З метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей, залучення їх до дослідницької та експериментальної діяльності Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник».

Захід проходив у 2 тури – заочний (відбірковий) та очний – захист науково-дослідницьких робіт, відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 08.10.2012 № 1078, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.10.2012 за № 1766/ 22078.
Для участі у конкурсі подано 86 робіт у п’яти номінаціях з районних (міських) позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Київської області. Конкурсні матеріали надіслано позашкільними навчальними закладами та відділами освіти Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Бородянської, Васильківської, Володарської, Іванківської, Кагарлицької, Миронівської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Рокитнянської, Сквирської, Ставищенської, Таращанської, Тетіївської, Фастівської, Яготинської райдержадміністрацій, відділом освіти Васильківської, Переяслав-Хмельницької, управлінням освіти Броварської, Фастівської, управлінням освіти і науки Білоцерківської міських рад.
31 березня 2017 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник».
Для захисту дослідницько-експериментальних робіт було запрошено 22 учасники конкурсу – переможців заочного туру.
Виступи конкурсантів оцінювало журі у складі науково-педагогічних працівників Білоцерківського національного аграрного університету та педагогів КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

За підсумками журі переможцем обласного фестивалю (ІІ місце, номінація "Охорона здоровя", робота "Картопляні чіпси: користь чи шкода здоров'ю") став учень 5 класу Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст, вихованець гуртка "Юні дослідники природи" Бондаренко Дмитро. Вітаємо Діму з ПЕРЕМОГОЮ!

Немає коментарів:

Дописати коментар