Рефлексія

анимашки

Шановні діти! Ця сторінка для вас!


Квітковий гороскоп: яка ви квітка

Квітковий гороскоп включає 36 періодів, кожному з яких відповідає певна квітка. І квітка, і людина, народжені в один і той же період, як і все живе в загальному колесі життя, володіють якимись подібними якостями. Поспостерігавши за поведінкою «своєї» квітки, ви зможете краще дізнатися і зрозуміти себе. Успіху вам!


Тирлич (01.01-10.01)


Тирлич. Загадкова квітка, що символізує літнє тепло. Росте на гірських луках. Надає характеру деяку таємничість, більшою мірою зовнішню, тоді як все пояснюється досить просто. Наприклад, причиною скритності і замкнутості може бути звичайна сором'язливість. Людина, народжена під цим завзято домагається мети. Слід побоюватися холодної погоди. 

Будяк (11.01-20.01)


.
Ніхто не звертає на нього уваги. Тому, метушачись, він постійно "викликає вогонь на себе". Вигадує часом непосильні для себе заняття, від яких, пораскінув мізками, може тут же відмовитися під будь-яким приводом. Така поведінка дезорієнтує тих, що оточують і тому вони не завжди можуть розгледіти основну рису будяка - доброту. Він прекрасний друг і сім'янин. Виконавчий працівник. Трудове завзяття може привести до ранньої гіпертонії
Безсмертник (21 січня - 31 січня)

Безсмертник. Безсмертник - це бессеребреннік. Скромний, але тим не менш пильно стежить за модою. Її елегантність часто стає об'єктом заздрості. Але у нього достатньо енергії, щоб перебороти всі труднощі і з блиском перемогти недоброзичливців

        Омела (01.02-10.02)
Жінка відрізняється цікавістю і легкістю поведінки. "Ризиковий" характер, здатність зачарувати навіть самого неприступного чоловіка. Чоловіки, народжені під цим знаком "ведьмацкого" квітки повинні робити ставку на спорт, культуризм, карате, теніс, щоб користуватися популярністю у протилежної статі. Усе це зберігає їм здоров'я і робить їх привабливими.

             Красавка (11.02-19.02)Жінка - скромна красуня. Не намагайтеся "розколоти" її з першого разу. У неї достатньо сил і енергії, щоб дати належну відсіч. Може бути, з нею повезе з другої спроби. Чоловік, хоч і не красень, але працює як звір, без утоми. Отже, і отримає відповідно.

         Мімоза (20.02-28/29.02)

Люди, що народилися під цим знаком, те саме квітці, відрізняються підвищеною чутливістю. Мімоза переживає дуже боляче, якщо її роботу недооцінили. Начальники, не перевантажуйте Мімозу! Вона звикла жертвувати собою, щоб виконати доручену їй роботу, і заслужити заохочення, нехтуючи відпустками і лікарняними. Небезпека інфаркту і виразки шлунку


              Мак (01.03-10.03)
Краса Маку одурманює подібно опіуму. Легко потрапити в мережі Маку, важко з них вибратися. Шлях Мака усіяний тернами. Треба вірити у свої сили - тільки так Мак може досягти успіху. Йому не слід робити упор на м'ясні блюда. Овочі - це джерело вітамінів і гарного настрою.
                    

                  Лілія (11.03-20.03)


Непомітне чарівність. Витонченість натури. Місячний квітка. Таємниця, яку можна розгадати тільки в повний місяць. Маскарад, обман, флірт ... Незважаючи ні на що, Лілія уміє бути щасливою.                          Наперстянка (21.03-31.03) На відміну від квітки - непоказного і блідо-жовтого - люди, народжені під цим знаком, відрізняються рішучістю. Голова в Наперстянки працює, як ЕОМ - чітко і швидко, знаходячи правильний вихід навіть із самої заплутаної життєвої ситуації. Ніколи не втрачаються. Однак нерви потроху здають. Можливі головні болі.


                                     
                        Герань (01.04-10.04)Для Герані всі люди однакові,  вона легко находить спільну мову будь з ким. Вона вірить в себе, є оптимісткою, постійно шукає нових цілей, чарівно діє на оточуючих. ЇЇ не цікавлять плітки, вона надто зайнята собою і їй не має діла до інших. Фінансові справи йдуть як найкраще. 

                                Гортензія (11.04-20.04)


Вона великодушна, щедра, любить погуляти. Проте така широта душі дуже часто дратує навколишніх, які чекають від неї конкретної допомоги.                       Жоржина (21.04-30.04)


Жоржині необхідно все життя триматися золотої середини. Максималізм часто заважає домогтися бажаного результату. Їй необхідний комфорт. Гроші і влада потрібні для забезпечення комфортних умов життя. Вона  викликає довіру і виправдовує її. Їй не варто покладатися тільки на удачу як у діловому, так і в особистому житті. Великі розумові здібності, схильність до математики. Їй  треба бути обачною..Конвалія  (01.05-10.05)


Шляхетний характер. Серцева доброта. Щедре, відкрите серце. Їй властиві прямота, справедливість, люб'язність, сильна воля, красномовство. На роботі все гаразд, але надмірне завзяття може подіяти на нерви начальству. Успіх в житті. Жінка вишукана, володіє тонким шармом.
                                              Калюжниця (11.05-21.05)


Незалежний характер. Утруднення, бідність. Але вона володіє терпінням і розсудливістю, які все долають. Недовірливість - Калюжниця чекає каверзи навіть від коханої людини. З нею важко і на роботі, і вдома, в любові - особливо. Її потрібно оберігати. Калюжниця налаштована до людей миролюбно до моменту, поки ті не почнуть суперечити їй.
Маргаритка (22.05-31.05)


Найголовніше для неї - визнання з боку протилежної статі. Вона більше говорить про любов, чим любить, хоча флірт для неї мало значить. Вона постійно перебуває в пошуках ідеального партнера. Маргаритці властива непостійність. У неї приваблива зовнішність. Вона мріє зустріти того, хто викличе в неї пристрасть.
Дзвіночок  (01.06-11.06)


Консерватор. Будь-яка зміна страшить. Любить маленькі сек!рети, не розкривається перед людьми. Порятунок Дзвіночка - хороша сім'я, добротний будинок. Йому щастить на приємні знайомства. Практично у всіх сферах його супроводжує успіх. Він відрізняє красномовством, вкрадливим голосом.                           Ромашка (12.06 - 21.06)


Ромашка завжди домагається свого, при цьому вона вміє використовувати у своїх інтересах будь-які ситуації, в яких би не виявилася найчастіше блискуче. Безпомилково знаходить вигідні ходи для вирішення проблем. Високо цінує начальство і можновладців, тому її часто недолюблюють. У любові віддає перевагу різноманітності, часто змінює партнерів. Для фінансових угод найкраща пора - пізня осінь.
                                        Тюльпан (22.06-01.07)


 Гарна зовнішність і симпатичний характер. Чоловік - Дон-Жуан. Жінка енергійна, володіє великою зарозумілістю. Чоловікові треба витратити багато сил, щоб добитися у неї визнання. У жінок-Тюльпанів, як правило, нещасні чоловіки. У відносинах з людьми Тюльпан дуже мінливий: часом розкритий і щирий, часом замкнутий і недоступний.

                                 Лататя   (02.07-12.07)


 Любов до витонченого, прагнення до наук і мистецтва. Їм властиві нетерплячість, дратівливість. Вельми різноманітна натура: і Вода, і Земля, і Повітря. Легко долають невеликі перешкоди. Не вірте їм, якщо вони поскаржаться, які вони нещасні і хворі. Напевно у них прихована «кубушка» на чорний день. Вони люблять  пофліртувати.

                                          Фіалка (13.07-23.07)


М'який симпатичний характер. Природжені колекціонери, у них - сентиментальне ставлення до минулого. Бояться ризику, кожен свій крок перевіряють кілька разів. Зазвичай тримаються в тіні, але завжди готові вийти на сонце і взяти те, що їм належить.

Дика троянда  (24.07-02.08) 


Колеться. Голими руками не взяти. Вона охоче витрачає гроші на себе та інших, часто живе не за коштами. Дика троянда воліє азарт і ризик. Вона має славу дуже веселої, бажаної в будь-якій компанії. Любить, щоб оточуючі її балували. Її любовні бої завжди закінчуються успіхом. Вона завжди знаходить спосіб поповнити свій гаманець.                                       Соняшник (03.08-12.08)


Сповнений гідності. Знаходить своє місце під сонцем. Вживає піднесені слова. Успіхи його не засліплють, конфлікти не зупиняють. Він притягує до себе, особливо тих, кому імпонує впевненість Соняшника в собі. Випадкових партнерів відлякує пишномовність в промовах Соняшника. Щастя Соняшника оманливе.

                                               Троянда (13.08-23.08)

Королева серед квітів. Вона викликає заздрість, Навколо неї плетуться інтриги, її хочуть вижити із законного місця. Троянда неприступна. Вона впивається марнославством, воліє компліменти і похвалу..В любові вона складний партнер, так як пред'являє дуже високі вимоги.

                                             Хризантема (24.08-02.09)


Ідеальний гість на прийомах, вміє згладжувати  конфлікти, вміло розважає гостей. Навіть якщо вилає когось із гостей або господаря, то зробить це, не втрачаючи чарівності. Ненавидить фінансові клопоти. У любові хризантема хороша в теплі місяці.
                                       Гвоздика (03.09-12.09)

Працьовитість, терпіння і ощадливість. Прямий характер. Подібна властивість не подобається оточуючим. Але Гвоздика стоїть на своєму, навіть якщо сили не на її боці. Головне - відстояти правду.  
                                      Айстра (13.09-22.09)


Повністю присвячує себе супутнику життя, сім'ї, друзям всім тим, хто слабший її і потребує допомоги. Володіє веселою вдачею. Таку людину цінують всі - і підлеглі, і начальство. Віна скрашує тугу і смуток осені. А слово «любов» для Айстри має своє значення.

          
                                              Вереск (23.09-03.10)


Надзвичайно жива уява. Охоче пригнічує інших. Вважається великим любителем поїсти, ця звичка пов'язана з особистими неприємностями. Він із задоволенням їсть і п'є наодинці. Якщо його мучать внутрішні переживання або з'являється страх пере черговим розставанням з партнером, він починає їсти. Верес хороший товариш, в біді не зрадить, але «випадково» прочитати чужий лист не вважає негожим. Плітки його не цікавлять.                                Камелія (04.10-13.10)

Приємна зовнішність, витонченість. Внутрішня сила. У поведінці багато дитячого. Артистизм. Сповнена ніжного еротизму. Не любить бути на самоті. Для комфорту їй необхідна присутність людей
                                           Бузок  (14.10-23.10)


Високі естетичні якості, світські манери. Любить чемні форми звернення. Довго не прощає кривдників. Це талановитий винахідливий чоловік. Інтелектуал. Природжений дипломат, із задоволенням надає допомогу іншим і робить це тактовно. Віддає перевагу тихому житлу і цікавій  книзі.

Фрезія (24.10-02.11) 


Може зберігати зовнішній спокій, хоча всередині у неї вирує вогонь. Не поздоровиться тому, на кого цей вогонь виплеснеться. Тоді врівноважена, спокійна і лагідна. Фрезія перетворюється на дикого звіра. Але коли напад люті мине, намагається згладити завдані нею образи. Їй потрібно розвивати в собі терпіння.
                                               Орхідея (03.11-12.11)


Швидко розпізнає людей і їх справжні наміри. Сама залишається для всіх загадкою. Усередині хижа й амбітна, проте приховує це. Чекає слушної нагоди, щоб почати атакувати. У любові щаслива, в її відносинах з партнером залишається тільки мріяти. Вона завжди покладається на свою інтуїцію.


                                    Піон (13.11-22.11)


 Характер пристрасний, енергійний. Сильна воля. Музичний талант. Знаходиться там, де його чекають. З готовністю присвячує себе іншим, відомий своєю вірністю. Це чудовий лікар і медсестра. Він на увазі, до нього не можна ставитися байдуже: їм можна або захоплюватися, або ненавидіти його. Він здатний на палку любов, високий душевний підйом.

                             Гладіолус (23.11-02.12)


Гладіолусу завжди необхідна мета, яку він повинен ясно бачити, щоб активізуватися. При цьому мета повинна являти собою щось незвичайне. Часто перебільшує, особливо якщо мова йде про плани на майбутнє. Він не вміє зберігати таємниць. Балакучість - властивість його натури. У гладіолуса часто виникають конфлікти, трапляються навіть розставання з партнерами.

Куьбаба  (03.12-12.12)


 Голова повна планів, у неї великі пізнання в економічних і політичних сферах, але практично завжди забуває про дрібниці наприклад, де ключі від сейфа і т. д.  У той же час це дуже щира і відкрита людина. Коли віна починає брехати, тут же червоніє.


                                               Лотос (13.12-22.12)


 Завжди в русі, поспішає. Захоплений мандрівник. Легко порушує умовності. Але надзвичайно привабливий, тому йому прощають будь-яку нетактовність. Йому слід уникати хаотичної діяльності, не рекомендується приймати необдумані рішення.


Едельвейс (23.12-31.12)

Постійність - характерна риса Едельвейса. З готовністю береться за важливі справи. Не любить багатослів'я. Він позбавлений таких вад, як лінь, заздрість, ненависть. Йому потрібен зважений підхід до партнерства, щоб уникнути непорозумінь.

Немає коментарів:

Дописати коментар