Профорієнтаційна робота

Дорогі мої діти! Цю сторінку я створила для того, щоб розширити Ваше уявлення  про світ професій, при професійному самовизначенні; спонукати Вас до самостійного і відповідального вибору професії, до активної позиції на ринку праці, визначення цілей і пріоритетів в житті, до самопізнання, саморозвитку.
Знайти себе - значить зрозуміти своє покликання, призначення, визначити свої інтереси, схильності. Дійсно, пошуки себе - це тривалий процес. І він може тривати все життя. Проте в якийсь момент доводиться робити вибір. Якщо ти не знаєш, чого хочеш, берися за будь-яку справу і роби її з максимальною віддачею. А в праці обов'язково знайдеш себе і своє щастя. Про це говорив і великий російський педагог Ушинський К.Д. : «Саме виховання, якщо бажає щастя людині, повинно виховувати її не для щастя, а готувати до праці життя».

Екскурсія Чорнобильським медичним коледжем

6 травня учні 9-го класу Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст. відвідали Чорнобильський медичний коледж. 
Після аварії на Чорнобильський АЕС медичне училище було евакуйоване з м. Чорнобиль в м. Яготин Київської обл. Спочатку навчальний заклад знаходився на вокзалі, а з 2000 року розмістився на території центральної районної лікарні.
Учні відвідали три корпуси коледжу. В першому – адміністративному, дев’ятикласників  зустріла Узунова Олена Миколаївна, методист та викладач правознавства, яка провела подорож коледжем.  В адміністративному корпусі учні ознайомилися з музеєм коледжу. Відвідали бібліотеку, яка вміщує понад 20 тис. примірників. В бібліотеці є читальний зал, в ньому два комп’ютери, приєднані до мережі Інтернет. В другому корпусі – теоретичних знань, учні відвідали аудиторії, в яких проходять лекційні заняття. Аудиторії невеликі, але дуже затишні. Студентам подобається навчатися в коледжі, ніхто з них не помилився з вибором професії. В третьому корпусі, практичному, було найцікавіше, адже тут студенти закріплюють теоретичні знання на практиці. Діти  відвідали кабінети акушерства та гінекології, педіатрії, хірургії, терапії, анатомії. Кабінети до клінічної практики розташовані на базі Яготинської районної лікарні, що дозволяє забезпечити високий рівень практичної підготовки майбутніх спеціалістів. Досвідчені викладачі коледжу  Кравченко Т.В., Шула М.І. провели екскурсії по кабінетам. Викладач хірургії Наталія Валеріївна відпрацювала  практичні заняття надання першої медичної допомоги при капілярних, венозних, артеріальних кровотечах, методику штучного дихання і масажу серця.
Екскурсія була дуже цікавою. Учні із захопленням слухали викладачів і, мабуть, кожен з них замислився про свою майбутню професію.
Репортаж підготувала Мінчук Аліна


В бібліотеці коледжу
В музеї 
В лекційній аудиторії 
На практичних заняттях
Кабінет терапії Детальніше:

Атлас нових професій


«Атлас нових професій» - це альманах перспективних галузей і професій на найближчі 15-20 років. Він допоможе зрозуміти, які галузі будуть активно розвиватись, які в них з’являться нові технології, продукти і які нові спеціалісти будуть потрібні роботодавцям. Дорогі мої діти!
Пропоную вам переглянути фільми про професії. Сподіваюсь, що кожен з вас знайде щось цікаве для себе.

Немає коментарів:

Дописати коментар