В Міжнародний день миру ми малювали МИР
Сьогодні в нашій школі відбувся конкурс малюнків на асфальті приурочений саме до цієї дати під гаслом "Ми - за мир!!!"
Кожному класу виділили ділянку на шкільному подвір'ї. Перше, що зробили мої десятикласники намалювали на аркуші паперу малюнок, який треба відтворити на асфальті під час перерв між уроками. …І робота «закипіла»!)))
| Це мої десятикласники! |
І ось чудовий результат спільної роботи !
Погляньте, яка краса вийшла! Наш шкільний двір перетворився на суцільний витвір мистецтва!
Ми потрудилися на славу! Творчий, веселий, клопіткий був день!
Немає коментарів:
Дописати коментар